Sada 25 ks Hravých cihliček

Velká kartónová dětská stavebnice pro aktivní děti od mrňat až po školáky.

Hravé cihličky jsou hračka, která rozvíjí dětskou kreativitu, zručnost, představivost a také schopnost vnímat prostor kolem sebe. Hračka, která bude vaše děti bavit. A to jsou přece základy, na nichž se dá stavět :-)

Dostupnost Skladem
1 599 Kč

HRAVÉ CIHLIČKY

Hledáte hračku, která zaručeně zabaví vaše dítě? Hračku bez baterek a nebezpečných drobných kousků? Hračku, která se snadno skládá, navíc je ekologická a snadno recyklovatelná? A která i Vás čas od času vtáhne do světa dětské fantazie a her?

Právě jste ji našli :-) Kartónová stavebnice Hravé cihličky oživí váš domov a probudí dětskou fantazii.

mceclip0-min (1)

 

Jak si hrát

Z Hravých cihliček si vaše dítě může postavit svůj domeček, bunkr, hrad či komín. A spoustu dalšího. Fantazii se přece meze nekladou. Velkou předností Hravých cihliček je to, že jsou lehké a dětem nic nebrání v tvoření a stavění podle jejich představ.

Stavebnici vaše děti využijí i pro rozmanité pohybové aktivity. Lehce z ní jdou vytvořit skvělé opičí dráhy, různé slalomy a tunely. Při pěkném (suchém) počasí mohou budovat své stavby i venku na zahradě. Každý den se u vás doma cihličky stanou něčím trochu jiným a budou nedílnou součástí herního světa vašich dětí.

Jaké jsou

Hravé cihličky jsou vyrobené z ekologického a recyklovatelného materiálu s dlouhou životností. Je to stavebnice jejíž “kostky” jsou lehké, ale odolné. A šlápnout na ně v noci nebolí.

Promyšlená konstrukce a povrchový materiál Hravých cihliček byl speciálně vyvinut, aby byla zvýšena jejich pevnost. Mají nosnost min. 30 kg. Cihličky splňují veškeré přísné bezpečnostní a hygienické normy pro malé děti od 3 let a jsou vyrobeny v ČR.

web_3-min (1)

 

Stačí složit

Pro snadné spojení dvou cihliček slouží propojovací destičky v designu dřeva, z nichž mohou děti vytvořit např. trámky oken, nebo vlastní, neotřelý design. Na jeden spoj cihliček použijte vždy dvě propojovací destičky. Pozor, tyto spoje však nemají vysokou nosnost!

Cihličky dodáváme v rozloženém stavu. Stačí je pouze poskládat, bez lepidla či nářadí. Až cihličky splní svoji misi být hračkou, jsou snadno recyklovatelné a jejich likvidace nezatíží naše životní prostředí.

Po skončení her není nutné stavebnici pokaždé rozdělávat, ale stačí ji poskládat u stěny. Šup a máte uklizeno.

(Psst, děti to zvládnou úplně samy…)

Hravé cihličky skládání-min-min (1)

 

Stavebnice obsahuje:

25 ks cihliček s dvojím motivem cihla/dřevo

10 ks spojovacích segmentů

Rozměry složené cihličky (Š x V x H): 350mm x 115mm x 170mm

DSC_3689-min (1)_1

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hravé cihličky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7 kg
5
13x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
TH Avatar autora | 23.2.2024
Velmi, ale důležitější je, že jsou velmi spokojeni vnuci. Proto jsme zakoupili již druhou sadu a zvažujeme třetí.
5
DJ Avatar autora | 19.9.2023
Dostali sme v škôlke pred dvoma dňami, je to momentálne najvyužívanejšia hračka. Ďakujeme
5
EH Avatar autora | 1.9.2023
Ano.
5
SR Avatar autora | 2.2.2023
Ještě jsem produkt neobdržela, nemohu hodnotit.
5
DD Avatar autora | 3.12.2022
Velice.
5
D Avatar autora | 11.10.2022
Stavebnice je super ve vsech ohledech. Nemam co vytknout.
5
L Avatar autora | 25.9.2022
Vnučka dostala na vánoce, stavebnice je z opravdu pevného kartonu, vypadá to pěkně a zároveň je to i lehké. Kostky byly rozložené, takže jsme pak všichni pomáhali skládat, ale jde to snadno.